top of page

Obsługa procesu sprzedaży

Dodawanie produktów do transakcji jest podstawową czynnością wykonywaną na kasie. Sposobów na jej wykonanie jest kilka – produkt można dodać poprzez zeskanowanie kodu kreskowego, wpisanie kodu produktu w wyszukiwarkę, wpisanie nazwy produktu w wyszukiwarkę, wybranie produktu z Katalogu Produktów oraz wybranie produktu z Menu Obrazkowego.


Skanowanie

Jest to najbardziej powszechna forma dodawania produktów do transakcji. W tym celu zbliż kod kreskowy produktu do skanera – system automatycznie wyszuka produkt i doda go do paragonu w ilości 1.


Wpisywanie kodu w wyszukiwarkę


Jeżeli skaner nie jest w stanie zeskanować kodu (np. jest zagięty), to możesz wpisać kod produktu ręcznie, w pole wyszukiwania. Wyszukiwarka jest responsywna, co oznacza, że w trakcie wpisywania będzie podpowiadała pasujące produkty. Kiedy poszukiwany produkt pojawi się w wynikach, wybierz go poprzez kliknięcie w odpowiedni wiersz. Produkt zostanie dodany do paragonu w ilości 1.


Wpisywanie nazwy w wyszukiwarkę

Kolejnym sposobem jest szukanie produktu po nazwie. W tym celu zacznij wpisywać nazwę produktu w pole wyszukiwarki, a system zacznie automatycznie podpowiadać pasujące wyniki. Kiedy poszukiwany produkt pojawi się w wynikach, wybierz go poprzez kliknięcie w odpowiedni wiersz. Produkt zostanie dodany do paragonu w ilości 1.


Wybór produktu z Katalogu Produktów


Aby dodać produkt poprzez Katalog, naciśnij przycisk Katalog Produktów z przycisków akcji paragonu. System pokaże listę zawierającą wszystkie produkty, w której możesz ręcznie lub przy pomocy wyszukiwarki, filtrów lub sortowania wyszukać odpowiedni produkt. Po odnalezieniu pozycji, zaznacz ją, a następnie kliknij Wybierz. Produkt zostanie dodany do paragonu w ilości 1.


Wybór produktu z Menu Obrazkowego


Aby dodać produkt z Menu Obrazkowego wybierz w pierwszej kolejności odpowiednią kategorię, która reprezentowana jest przez jeden z obrazków. Następnie podążaj ścieżką katalogową produktu (klikając na kolejne obrazki), aż dojdziesz do obrazka reprezentującego szukany produkt. Po kliknięciu w obrazek produkt zostanie dodany do paragonu w ilości 1.


Comentários


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page